grafické návrhy a sazba

Zaujmout a odlišit se…

 

Snažíme se tvořit návrhy podle marketingových průzkumů tak, aby Vaše reklama (logo, barevné identity a vizuální propagace) byla poutavá, zaměřená na cílovou skupinu zákazníků a hlavně se snažíme, aby Vám reklama „vydělávala“ – to je našim hlavním cílem. Snažíme se zákazníkům nenuceně poradit a předat naše zkušenosti, ovšem ne vždy si zákazníci nechají poradit, což plně respektujeme a uděláme požadovanou zakázku přesně podle přání.

Logo – Při zadávání potřebujeme od zákazníka vědět, pro jakou instituci a účely má logo sloužit, podle toho vám zašleme na e-mail předběžný návrh (standardně 3 předběžné varianty), pak proběhne konzultace se zákazníkem a dodatečné úpravy loga. Logo dodáváme včetně logomanuálu na cd, kde je logo uloženo v barevné i černobílé podobě, v několika grafických formátech (eps, svg, ai, pdf, cdr, jpg, png, tif, gif ,…).

Grafické návrhy tiskovin, DTP –  Zhotovujeme grafické návrhy a sazbu knih, brožur, časopisů, katalogů, letáků, plakátů, vizitek, zákaznických karet, poukázek, nápojových a jídelních lístků, pivních podtácků, etiket na víno a na veškeré ostatní nápoje, samolepky, složky, cedule, roll-upy, bannery, billboardy, polepy aut, hrníčky, kalendáře, novoročenky, pohlednice, pozvánky, diplomy, dekrety, CD a DVD obalů, návrhy na potisk reklamních předmětů a triček,…

Cena za návrh loga vč. logomanuálu na cd – od 400 Kč vč. DPH
Grafické práce – 400,- za hodinu vč. DPH.

 

 

 

 

Comments are closed