potisk triček

Potřebujete Vaše logo nebo vlastní obrázek na tričkách, polokošilích, mikinách nebo třeba bundách? Již od jednoho kusu Vám vyrobíme za výhodné ceny kvalitní potisk triček a ostatních textilií.

Pro potisk textilu využíváme několik technologií

  • SÍTOTISK (sériová výroba, 1 – 3 barvy)
  • FLOCK, FLEX – Ze speciálních fólií se pomocí plotteru vyřeže požadovaný motiv, ten se pomocí speciálního termolisu při vysoké teplotě a tlaku přenese na textil. Jedná se o tiskové technologie s vynikajícími vlastnostmi – trvanlivý, stálobarevný a vysoce krycí tisk na textil. Příprava pro tisk není moc obtížná, podklady pro výrobu je potřeba dodat v křivkách. Tento způsob je vhodný pro malonákladový potisk.
    Flock má hebký povrch podobný sametu příjemný na dotek. Nejkvalitnější a nejtrvanlivější potisk.
    Flex má povrch hladký (plastový) a je zde možnost výběru většího množství barev (fluorescenční, stříbrné, zlaté,..) pro potisk textilu. U flexu jdou na rozdíl od flocku vyřezat i jemnější detaily.
  • TRANSFÉROVÝ POTISK – Pro bílý i barevný textil. Při potisku bílého/světlého textilu se potiskem obarví vlákno. Na barevné trika se používá pogumovaný a neprodyšný potisk. Výhodou této metody je vysoká bilance odstínů barev, možnost tisku náročných předloh a plnobarevných obrázků na různé textilní výrobky. Obzvláště vhodná je na opakované zakázky. Při dodržování pokynu praní a žehlení je trvanlivost transferu vysoká.

 

Potiskujeme trička především značky Adler, katalog produktů si můžete prohlédnout ZDE

 

Comments are closed