etikety a samolepky

Vyrábíme samolepicí etikety na víno, pivo, pálenky, med, marmelády … Vyrobíme Vám etikety již od pár kusů, až po velkou serii. Dbáme na to, aby cena etiket byla co nejdostupnější jak pro soukromé využití (svatební etikety, dárkové etikety, …) tak i pro velkoobjemové množství.
Návrh na etikety si můžete dodat vlastní (data je potřeba připravit dle návodu zde), nebo Vám vytvoříme grafický návrh etikety na míru.
Na etikety nejčastěji používáme lesklou papírovou samolepku, která je díky svým vlastnostem odolná a cenově nízká. Doporučujeme etikety nalepovat na lahev v teplotě minimálně + 9°C, aby nedocházelo ke krčení – vlnění samolepky. Životnost těchto samolepek dokážeme zvýšit polaminováním v lesklém, nebo matném provedení.
Další materiály ze kterých vyrábíme etikety jsou například strukturované papírové samolepky, metalické fólie, PVC lesklé i matné samolepky,.. Jsme schopni vyrobit etikety různých tvarů, od klasických obdélníků až po kolečka a nejrůznější obrysy.

Cena etiket je závislá na velikosti, tvaru, počtu a druhu použitého materiálu. Pro přesnou kalkulaci vašich etiket nás prosím kontaktujte e-mailem.

Příklad – nejčastější zakázka na tisk etiket na víno:
  • 300 ks etiket
  • 5 různých druhů vín
  • velikost 140 x 70 mm s kulatými rohy
    4,40 / kus (3,64 bez DPH)

Etikety na med

Grafický návrh etiket na med se pohybuje od 100 do 800 Kč – přesná kalkulace podle přesného zadání, pro které potřebujeme vědet následující:
označení – název medu: např.: český med Akátový nebo český med z Milotic,…
Dále se uvádí:
– adresa výrobce medu
– Datum plnění medu do sklenice
– minimální trvanlivost
– země původu
– hmotnost balení
Ke grafickému zpracování nám zašlete nastínění představy jak by se Vám etiketa na med líbila, např.: barvy, zda-li tam chcete nějaký konkrétní obrázek nebo fotografii (včely nebo úlu,..)

orientační ceny tisku etiket na med:
tisk 1.000 ks papírových lesklých etiket ve velikosti 60 x 120 mm = á 2,00 vč. DPH
tisk 1.000 ks PVC lesklých etiket ve velikosti 60 x 120 mm = 3,40 vč. DPH
tisk 1.000 ks PVC matných etiket ve velikosti 60 x 120 mm = 3,40 vč. DPH

Comments are closed