etikety a samolepky

Vyrábíme samolepicí etikety na víno, pivo, pálenky, med, marmelády … Vyrobíme Vám etikety již od pár kusů, až po velkou sérii. Dbáme na to, aby cena etiket byla co nejdostupnější jak pro soukromé využití (svatební etikety, dárkové etikety, …) tak i pro velkoobjemové množství.
Návrh na etikety si můžete dodat vlastní (data je potřeba připravit dle návodu zde), nebo Vám vytvoříme grafický návrh etikety na míru.
Na etikety nejčastěji používáme papírovou samolepku. Doporučujeme etikety nalepovat na lahev v teplotě minimálně + 9°C, aby nedocházelo ke krčení – vlnění samolepky. 
Další materiály ze kterých vyrábíme etikety jsou například strukturované papírové samolepky, metalické fólie, PVC lesklé i matné samolepky. Životnost PVC samolepek dokážeme zvýšit polaminováním v lesklém, nebo matném provedení. Jsou vhodné do vlhkého prostředí (např. vinné sklepy) a pro venkovní použití.

Jsme schopni vyrobit etikety různých tvarů, od klasických obdélníků až po kolečka a nejrůznější obrysy.

Cena etiket je závislá na velikosti, tvaru, počtu a druhu použitého materiálu. Pro přesnou kalkulaci vašich etiket nás prosím kontaktujte e-mailem.

Grafický návrh etiket se pohybuje cca od 100 do 800 Kč
Ke grafickému zpracování nám zašlete nastínění představy, jak by se Vám etiketa líbila, např.: text, barvy, zda-li tam chcete nějaký konkrétní obrázek nebo fotografii.

Orientační ceny tisku etiket (bez grafických úprav):
tisk 1.000 ks papírových lesklých etiket ve velikosti 60 x 120 mm = á 2,00 vč. DPH
tisk 1.000 ks PVC lesklých etiket ve velikosti 60 x 120 mm = 4,10 vč. DPH
tisk 1.000 ks PVC matných etiket ve velikosti 60 x 120 mm = 4,10 vč. DPH

Comments are closed